Nauka pływania dla dorosłych

Pływanie nigdy dotąd nie było tak proste i przyjemne! Z nami NAUKA PŁYWANIA to wspaniała przygoda.

Jak nauczyć się pływać?

Dorośli uczą się pływać zupełnie inaczej niż dzieci. Tutaj często nie technika stanowi największe wyzwanie, a pokonanie barier psychicznych.  Z tego też powodu istotnym staje się, aby wybrać dobrą szkołę pływania z instruktorami, którzy pomogą nam  skutecznie pokonać ograniczenia i cieszyć się pływaniem.

Nauka pływania dla dorosłych Warszawa

Warszawa, oferuje nam wiele basenów na których można uczyć się pływać.  Może się okazać, że pływalnia jest tuż za rogiem i tylko czeka, żebyś podjął wyzwanie. Gotowa/y?

Pływanie stylem grzbietowym

To styl polecany dla początkujących, technika stosunkowo prosta i najmniej stresogenna, ponieważ nie ma w niej potrzeby zanurzania głowy. Swoją drogą niezwykle przyjemna:-)

Pływanie żabką

Najbardziej popularny styl i tym samym styl, w którym popełniamy najwięcej błędów, przez co nie czerpiemy z niej tylu profitów, jak byśmy mogli. Dlatego warto poznać jak poprawnie pływać tym stylem aby nasz kręgosłup nie był niepotrzebnie obciążony.

Pływanie kraulem

Jest to technika dość wymagająca, ale jednocześnie jeden z najszybszych stylów pływackich, dzięki opływowej postawie ciała, jaką przybieramy podczas płynięcia. Opanowanie tego stylu sprawia ogromną satysfakcję.

Pływanie delfinem

Jest to jeden z najbardziej widowiskowych stylów pływackich, ale i najbardziej  zaawansowanych technicznie. Jego opanowanie wymaga dużej wiedzy technicznej, dlatego warto uczyć się pod okiem profesjonalnego instruktora nauki pływania.

Wybierz mądrze…

Baseny do nauki pływania w Warszawie to miejsca bezpieczne, profesjonalne i pełne pozytywnej energii. Już teraz zapisz się na naukę pływania oraz ustal dogodny dla siebie termin i ciesz się z tych wszystkich korzyści jakie przyniesie Ci umiejętność pływania

Badania naukowe udowodniły, że osoby regularnie uczęszczające na naukę pływania nie tylko są odporniejsze na choroby ale też są zdecydowanie pewniejsze siebie i dużo szybciej się uczą, a dzieje się to za przyczyną ćwiczeń wykonywanych podczas nauki pływania które aktywizują odpowiednie obszary mózgu!

Nasz Klub sportowy zachęca zatem do podjęcia nauki pływania w Warszawie. Uwierzcie, że Wasze ciała i psychika będą Wam za tą decyzję bardzo wdzięczne.